Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

O autoservisu a pneuservisu Hlouch Brno

Autoservis Brno Hlouch
Autoservis Brno Hlouch

Naše služby poskytujeme zákazníkům již více než 16 let. Z původních malých pronajatých prostor v Bosonohách jsme se již před 10 lety přemístili blíže k centru města do vlastních prostor v Brně-Černovicích, ul. Turgeněvova 7, cca 10 minut od hlavního nádraží.

Kromě kompletních oprav Vašich vozidel (prací karosářských, elektrikářských, mechanických, diagnostických a servisu klimatizací) zajišťujeme dodavatelským způsobem také práce lakýrnické, výměnu čelních skel, přípravu a realizaci STK a měření emisí. Jsme schopni Vám zajistit i odtah Vašeho vozidla.

Nedílnou součástí naší dílny je i kompletně vybavený pneuservis.

 

Poradce při koupi ojetého vozu Brno

Odobrné prověření auta před koupí. Doplňkovou službou našeho autoservisu je právě i poradenství při koupi ojetého vozu, případně nabídka námi prověřených vozidel od ověřených prodejců dovozových aut vyšší i nižší třídy. Především pak poradenství při koupi ojetého vozu vám může ušetřit v budoucnu řadu nepříjemností a komplikací. Přece jen je lépe se spolehnout na zkušené mechaniky a před samotnou koupí si nechat vůz prověřit z pohledu technického. Neinvestujte desítky tisíc jen tak! Využijte naše poradenství při koupi ojetého vozu. Jsme váš osobní poradce při koupi ojetého vozu. Volejte, poskytneme obratem asistenci při koupi ojetého vozu.