Autoservis, pneuservis
 
Zimní akce:

přezouvání vozidel od 200,- Kč 
možnost uskladnění pneumatik za 500,- Kč 
    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Cena diagnostiky aut – Hlouch Brno

Diagnostika auta - cena Zjistěte cenu diagnostiky vašeho auta. Zajistíme pro vás kompletní diagnostický servis vašeho vozu. Využijte možností naší moderní diagnostické techniky, která poskytuje zcela přesné údaje o důvodu poruchy vašeho vozu.

Diagnostika auta – cena se odvíjí od použití diagnostické technologie, která koresponduje s charakterem předpokládaného problému auta. Používáme profesionální diagnostiku značky TEXA a VW Group. Cena diagnostiky auta začíná na částce 550,- Kč bez DPH.

Proto nás kontaktujte telefonicky nebo mailem a popište nám konkrétní důvody diagnostiky auta, resp. jaké kontrolky na palubní desce svítí a případně jak se problém auta aktuálně projevuje.

Specializujeme se především na diagnostiku motorů, řídicích systémů a rozvodů. Umíme kompletní diagnostiku benzínových i dieselových motorů.

  • řídicí jednotky motorů (diagnostika auta cena od 550,- Kč)
  • převodovky (diagnostika auta cena od 550,- Kč)
  • ABS (diagnostika auta cena od 550,- Kč)
  • ESP (diagnostika auta cena od 550,- Kč)

Výsledkem diagnostického servisu je načtení konkrétních informací o problémech vozu. Diagnostika auta umožňuje také provádění potřebných nastavení a ladění. Hodnoty čidel je možné sledovat a ladit za chodu vozidla. Diagnostika je tedy ideálním prostředkem k lokalizaci chyby, určení její příčiny i nástrojem řešení na bázi elektronického vyladění řídicích jednotek a definovaných továrních nastavení.

Moderní diagnostika je spolehlivá, rychlá a efektivní. Proto cena diagnostiky auta za pomoci softwarové technologie předčí ve většině případů cenu klasické diagnostiky mechanikem. V tomto pohledu je prostě levnější, přesnější a účelnější.