Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Regenerace filtru pevných částic - Brno

Potřebujete provést regeneraci filtru pevných částic (DPF, FAP) a hledáte na tento úkon specialisty z Brna? V našem autoservisu na vás čeká zkušený tým opravářů, kteří většinu oprav řeší na počkání. Hledáte-li spolehlivý autoservis, kde vám za dobrou cenu provedou regeneraci filtru pevných částic, pak bychom vám rádi nabídli naše služby. Vyřešíme pro vás nejen doplnění filtru pevných částic (regeneraci), ale i jeho úplnou výměnu nebo odblokování. 

regenerace filtru pevných částic Brno
Regenerace filtru pevnýc částic (DPF)

Kdy přistoupit k regeneraci filtru pevných částic?

Jakmile se rozsvítí kontrolka DPF filtru, je třeba řešit jeho regeneraci. Filtr pevných částic se během svého provozu zanáší nečistotami a sazemi, a to především z důvodu absence aditiv. Jako majitel vozu pak můžete vnímat, že váš vůz motorově není v kondici, má docela velkou spotřebu a naopak se snižuje jeho výkon.


Je vhodné, aby při každé servisní prohlídce byl prověřen právě i stav filtru pevných částic.  

Proč se řeší regenerace filtru pevných částic?

Odpověď je jednoduchá. Neboť regenerace je oproti kompletní výměně filtru pevných částic za nový cca o ¾ levnější. Díky službě "DPF filtr čištění Brno" tedy ušetříte finance a váš vůz bude v tomto ohledu opět jako nový.

Při regeneraci filtru pevných částic se postupuje tak, že se za pomoci potřebného speciálního vybavení provede pečlivé očištění filtru od veškerých částic a usazeného popela. Tyto nečistoty vznikají proměnou sazí na popel, který filtr pevných částic zachytává. Postupem času se tedy logicky zanese. Pokud je regenerace filtru pevných částic provedena důkladně, pak lze dosáhnout téměř stejného nájezdu kilometrů jako při jeho výměně za nový.

V rámci procesu regenerace filtru pevných částic je třeba kontrolně otestovat vložku filtru a odhalit případné mechanické poškození. Dále se provádí zahřívání, aby se proměnily veškeré nečistoty na popel. Poté se filtr pročistí tlakovou tryskou s horkým vzduchem. Následuje vysátí filtru pod tlakem. Jedná se o komplexní službu pod názvem "čištění filtru pevných částic Brno".

Proč výměna filtru pevných částic od nás?

  • moderní vybavení dílny pro účely výměny filtru pevných částic
  • dlouholeté zkušenosti s výměnou a regenerací filtrů pevných částic
  • výhodná cena za výměnu filtru pevných částic
  • regenerace filtru pevných částic v krátkém termínu

Kontaktní informace pro zájemce o službu „regenerace filtru pevných částic Brno":

Turgeněvova 7, 618 00 Brno
Po - Čt: 8:00 - 17:00 hod
Pá: 8:00 - 16:00 hod
Mobil pro objednání regenerace filtru pevných částic: 603 542 652
Dílna: 734 335 134
info@servis-hlouch.cz 

V případě zájmu o službu „regenerace filtru pevných částic Brno“ nás obratem kontaktujte.  Postaráme se o váš vůz za dobrou cenu a vyměníme nejen filtr pevných částic. 

 

Související informace k tématu

DPF (Diesel Particulate Filter) je součástí výfukového systému dieselových automobilů a slouží k zachytávání drobných částic z výfukových plynů. Aby se udržel v optimálním stavu a zajišťoval správnou funkci výfukového systému, je obvykle potřeba ho pravidelně čistit.

Existují dvě základní metody čištění DPF: pasivní a aktivní.

Pasivní regenerace DPF je proces, při kterém se DPF čistí automaticky během jízdy. Při běžné jízdě se výfukové plyny zahřejí na dostatečnou teplotu, aby mohly spálit zachycené částice. Tyto spálené částice se pak vypouštějí z výfukového systému a DPF zůstává čistý.

Aktivní regenerace filtru DPF je proces, kdy se čištění DPF spustí záměrně. K tomu se vstřikuje do výfukového systému malé množství paliva, které se spálí v DPF a vyčistí ho. Proces aktivní regenerace se spouští automaticky, když se detekuje, že je DPF zanesen a pasivní regenerace není dostatečná. Aktivní regenerace může být také spuštěna manuálně pomocí diagnostického zařízení v servisu.

Při čištění DPF se také obvykle provádí vizuální kontrola a měření průchodnosti výfukového systému. Pokud je filtr DPF příliš zanesen a nelze ho vyčistit regenerací, je nutné ho vyměnit za nový.

--------------

Tematická specifikace služby: regenerace filtru pevných částic Brno, vypalování filtru pevných částic Brno, čištění filtru pevných částic Brno, regenerace DPF filtru Brno, DPF filtr čištění Brno, výměna filtru pevných částic, regenerace filtru pevných částic VW, čištění DPF Brno.