Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 300,- celá sada
  • Alu disky 1.000,- celá sada
  • Plechové disky 800,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Regenerace filtru pevných částic - Brno

Potřebujete provést regeneraci filtru pevných částic (DPF, FAP) a hledáte na tento úkon specialisty z Brna? V našem autoservisu na vás čeká zkušený tým opravářů, kteří většinu oprav řeší na počkání. Hledáte-li spolehlivý autoservis, kde vám za dobrou cenu provedou regeneraci filtru pevných částic, pak bychom vám rádi nabídli naše služby. Vyřešíme pro vás nejen doplnění filtru pevných částic (regeneraci), ale i jeho úplnou výměnu nebo odblokování. 

regenerace filtru pevných částic Brno

Kdy přistoupit k regeneraci filtru pevných částic?

Jakmile se rozsvítí kontrolka DPF filtru, je třeba řešit jeho regeneraci. Filtr pevných částic se během svého provozu zanáší nečistotami a sazemi, a to především z důvodu absence aditiv. Jako majitel vozu pak můžete vnímat, že váš vůz motorově není v kondici, má docela velkou spotřebu a naopak se snižuje jeho výkon.


Je vhodné, aby při každé servisní prohlídce byl prověřen právě i stav filtru pevných částic.  

Proč se řeší regenerace filtru pevných částic?

Odpověď je jednoduchá. Neboť regenerace je oproti kompletní výměně filtru pevných částic za nový cca o ¾ levnější. 

Při regeneraci filtru pevných částic se postupuje tak, že se za pomoci potřebného speciálního vybavení provede pečlivé očištění filtru od veškerých částic a usazeného popela. Tyto nečistoty vznikají proměnou sazí na popel, který filtr pevných částic zachytává. Postupem času se tedy logicky zanese. Pokud je regenerace filtru pevných částic provedena důkladně, pak lze dosáhnout téměř stejného nájezdu kilometrů jako při jeho výměně za nový.

V rámci procesu regenerace filtru pevných částic je třeba kontrolně otestovat vložku filtru a odhalit případné mechanické poškození. Dále se provádí zahřívání, aby se proměnily veškeré nečistoty na popel. Poté se filtr pročistí tlakovou tryskou s horkým vzduchem. Následuje vysátí filtru pod tlakem.  

Kontaktní informace pro zájemce o službu „regenerace filtru pevných částic Brno":

Turgeněvova 7, 618 00 Brno
Po - Čt: 8:00 - 17:00 hod
Pá: 8:00 - 16:00 hod
Mobil pro objednání regenerace filtru pevných částic: 603 542 652
Dílna: 734 335 134
info@servis-hlouch.cz 

V případě zájmu o službu „regenerace filtru pevných částic Brno“ nás obratem kontaktujte.  Postaráme se o váš vůz za dobrou cenu. 

 

--------------

Tematická specifikace služby: regenerace filtru pevných částic Brno, vypalování filtru pevných částic Brno.