Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Výměna rozvodů v servisu Hlouch Brno

Výměna rozvodů je oprava automobilu, kterou byste měli zvážit při pravidelné péči o své vozidlo v určitých časových intervalech/množství ujetých kilometrů. Týká se výměny opotřebovaných dílů, které jsou důležité pro bezpečný provoz vašeho vozu. Vyřešíme pro vás výměnu opotřebovaných rozvodových řemenů, vačkových hřídelí, klikových hřídelí nebo ventilů. Pokud máte zájem o službu „výměna rozvodů Brno“, pak nás obratem kontaktujte.

Majitelům vozů poskytujeme:

  • Výměna rozvodů osobních automobilů.
  • Výměna rozvodů dodávek a užitkových vozů.

Oprava rozvodových řemenů je jednou z nejčastějších oprav, které naši automechanici provádějí na vozidlech. Co se rozvodů týče, běžně měníme všechny rozvodové sady (obnáší kladky vodicí, napínací, řemeny), případně u vozidel se jedná o rozvody řetězové (obnáší kladky a řetěz).

Výměna rozvodů je jedním z ideálních způsobů, jak udržet efektivitu a výkon vašeho vozidla, aniž byste museli vynakládat obrovské náklady nebo riskovat zásadnější poškození vozidla v případě, že byste se těmto opravám vyhýbali.

Co se týká intervalů provedení výměny rozvodů, tak v dokumentaci k vašemu vozu je výrobcem doporučený interval pro absolvování tohoto úkonu. Liší se dle konkrétního výrobce/značky automobilu. Průměrně se jedná o interval 70 – 110 tis. ujetých kilometrů.

Kontaktní informace pro zájemce o službu „oprava výfuku Brno“:

Turgeněvova 7, 618 00 Brno

Mob. pro objednání opravy rozvodů: 603 542 652, 777 342 652

Tel.: 548 211 959

E-mail: info@servis-hlouch.cz