Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

 • (pouze montáž celých kol) celá kola 300,- celá sada
 • Alu disky 1.000,- celá sada
 • Plechové disky 800,- celá sada
 • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Hlouch Brno – montáž tažného zařízení

Zajistíme pro vás prodej a následnou odbornou montáž tažného zařízení pro všechny typy vozidel. Servis spojený s instalací tažného zařízení automobilu je určen pro zájemce z Brna a blízkého okolí. Využijte službu „montáž tažného zařízení Brno“ - garantujeme rychlé a kvalitní provedení za výhodnou cenu. Tažná zařízení jsou montována včetně elektroinstalace dle parametrů daného vozidla a tažného prvku.

Doba montáže tažného zařízení se může lišit dle typu vozidla a zvolené elektroinstalace. Povětšinou provádíme tento úkon v rozmezí 3 – 6 hodin. Tomu odpovídá i cena montáže taženého zařízení dle našeho ceníku.

Poradíme vám s výběrem spolehlivého tažného zařízení i nejvhodnějším řešením elektroinstalace. Tažné zařízení a jeho montáž je pro nás snadnou realizací. Svěřte montáž zkušeným odborníkům.

 

tažné zařízení - montáž Brno
Montáž tažného zařízení – Hlouch Brno

 

Naši odborní technici umí precizně namontovat veškeré typy uchycení tažných zařízení. Ať už se jedná o čep na šrouby (H), přírubový čep (P) nebo bajonetový čep (B), se všemi uvedenými instalacemi máme dlouholeté zkušenosti. Bajonetový systém tažného zařízení vám umožňuje snadnou demontáž kulového čepu bez nářadí. Šroubový systém je zpravidla nejlevnější variantou řešení. Přírubový systém tažného zařízení se používá u vozidel s vyšším zatížením.

Montujeme produkty od osvědčených výrobců, které disponují potřebnou homologací a atesty:

 • tažná zařízení Vapol,
 • tažná zařízení Hook,
 • tažná zařízení Bosal,
 • tažná zařízení Westfalia,
 • tažná zařízení Brink.

Službu „montáž tažného zařízení Brno“ poskytujeme samozřejmě zcela v souladu s evropskou směrnicí 94/20 ES, která mimo jiné definuje rozměry, umístění a vzdálenost kulového čepu a další technikálie instalací. Ta striktně definuje i elektroinstalaci tažného zařízení.

Zajišťujeme pro všechny typy vozidel bez rozdílu:

 • montáž tažného zařízení pro osobní auta (Brno),
 • montáž tažného zařízení pro užitkové vozy a dodávky (Brno),
 • montáž tažného zařízení pro nákladní automobily (Brno),
 • montáž tažného zařízení pro obytné vozy (Brno).

Nejžádanější úkony:

 1. montáž taženého zařízení Octavia
 2. montáž tažného zařízení Fabia

 

Nové tažné zařízení je třeba vždy nahlásit na příslušném dopravním inspektorátu. Tento konstrukční prvek je třeba zaevidovat do technického průkazu vozu.

Na montáž tažných zařízení je vhodné se objednat. Úkon sice nemusí být časově náročný, ale naši technici mají určitý harmonogram prací u objednaných klientů, který mohou měnit jen ve velmi naléhavých případech. Proto prosím respektujte, že nejlepší postup je, když se na montáž tažného zařízení dopředu objednáte. Děkujeme za pochopení.

V případě poptávky nám prosím sdělte značku + typ vozidla, rok výroby a typ karoserie (sedan, kombi, kupé, SUV apod.).

Info ke službě „montáž tažného zařízení Brno“:

 • Turgeněvova 7, 618 00 Brno
 • Tel.: 548 211 959
 • Mobil: 603 542 652, 777 342 652
 • E-mail: info@servis-hlouch.cz 

Bližší informace pro zákazníky:

 

montáž tažného zařízení v Brně
Montáž tažného zařízení – Hlouch Brno

Kontaktujte nás, pokud máte zájem o službu "montáž tažného zařízení Brno". Poskytneme vám detailnější info.

Cena montáže tažného zařízení - cena tažného zařízení, montáž zažného zařízení ceník: volejte 603 542 652. 

 

----------------------

Tematická specifikace služby: montáž tažného zařízení, montáž tažného zařízení Brno, tažné zařízení montáž, montáž tažného zařízení cena, cena montáže tažného zařízení, montáž tažných zařízení, montáž tažného zařízení ceník, tažné zařízení, cena montáže tažného zařízení octavia, cena tažného zařízení, dodělání tažného zařízení, elektroinstalace k tažnému zařízení, elektroinstalace tažného zařízení. Dále také Fabia tažné zařízení, hook tažné zařízení, instalace tažného zařízení, montáž tažného zařízení ceník, montáž tažného zařízení fabia cena, montáž tažných zařízení, svc tažné zařízení, škoda octavia tažné zařízení, tažná koule na auto, tažné zařízení citroen berlingo, tažné zařízení elektroinstalace, tažné zařízení fabia 1 combi, tažné zařízení fabia montáž, tažné zařízení ford focus, tažné zařízení ford mondeo, tažné zařízení škoda fabia.