Autoservis, pneuservis
 
Zimní akce:

přezouvání vozidel od 200,- Kč 
možnost uskladnění pneumatik za 500,- Kč 
    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Opravy a výměny klimakompresoru – Hlouch Brno

Provádíme výměny a opravy klimakompresorů. Garance precizního vyhotovení za přijatelnou cenu. Službu „ oprava klimakompresoru Brno “ realizujeme pro všechny běžné značky vozů. Pokud máte pocit, že s vaší klimatizací není něco v pořádku, případně pokud přestala náhle zcela fungovat, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat . Často je problém klimatizace odvozen od poruchy kompresoru. Jedná se o dosti senzitivní entitu klimatizačního systému. Výměna klimakompresoru není snadnou činností. Vyžaduje nejen zručnost, ale dostatek předchozích zkušeností.

Rádi vám nezávazně sdělíme na základě popisu průběhu závady, stáří a značky vozu, předběžnou cenu služby „oprava klimakompresoru Brno“.

V rámci výměny klimakompresoru je třeba provést několik odborných úkonů:

  1. Celkové rozebrání základních částí klimatizačního systému.
  2. Vyplachování a čištění částí, které jako původní zůstanou následně v systému po výměně kompresoru. Provádíme důkladné pročištění kondenzátoru. Pokud je klimatizační kondenzátor uspořádán paralelně, pak se nečistí, ale rovnou vyměňuje. Totéž platí o všech dostupných těsněních.
  3. Následuje samotná montáž klimakompresoru na vyčištěný původní systém. Některé „nepřipravené“ kompresory je třeba následně naplnit olejem.
  4. Instalace vysoušeče klimatizace.
  5. Dočerpání okruhu automatickou plničkou.

Především pečlivé vyčištění celého systému je zárukou, že vám bude klimakompresor fungovat co nejdéle dle výrobcem definované životnosti. V rámci služby „opravy klimakompresorů Brno“ montujeme pouze náhradní díly osvědčených značek.

Nejčastější prováděné úkony:

  • Opravy klimakompresorů osobních automobilů.
  • Opravy klimakompresorů užitkových a nákladních automobilů.
  • Opravy klimakompresorů karavanů.

opravy klimakompresorů Brno

Opravy klimakompresorů – Servis Hlouch Brno

Turgeněvova 7, 618 00 Brno
Mobil: 603 542 652, 777 342 652
E-mail: info@servis-hlouch.cz
Tel.: 548 211 959

Rozšiřující informace o našich službách: