Autoservis, pneuservis
 
Zimní akce:

přezouvání vozidel od 200,- Kč 
možnost uskladnění pneumatik za 500,- Kč 
    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Hlouch Brno - lakování karoserie, celolak auta

Zajistíme pro vás lakování karoserie, ať už se jedná o dílčí lakování vybraných částí nebo kompletní celolak auta. Jak už napovídá samotný název služby „lakování karoserie Brno“, je poskytována pro zákazníky z Brna a blízkého okolí. 

Službu „celolak auta Brno“ poskytujeme prostřednictvím naší partnerské autolakovny, která pro nás tyto služby zajišťuje za velmi výhodné ceny. Jedná se o profesionální lakovnu s nejmodernějšími technologiemi garantujícími profesionální výsledek a trvanlivost laku.

Nezprostředkováváme jen kompletní lakování karoserie auta (celolak), ale také lakování jednotlivých dílů. Nejčastěji jsou v rámci dílčího lakování řešeny blatníky, kapoty, dveře, střecha, prahy, nárazníky a spojlery. Lakování poškozených částí může být dražší – odvíjí se od míry poškození.

Celolak auta Brno - ceník

Příprava na celolak auta - Hlouch Brno

 

Celolak auta - ceník

V případě zajištění celolaku auta se cena odvíjí od více faktorů. Z tohoto důvodu zde nesdělujeme pevný ceník celolaku, ale rádi vám na základě detailních informací sdělíme přesnou cenu služby „celolak auta Brno“. Stačí nás kontaktovat , rádi vám obratem poskytneme nezávazné nacenění.

V rámci ceníku celolaku auta hraje roli velikost automobilu, stejně tak barevná úprava (rozlišujeme: klasickou barvu, metalízu, perleť).

Kontaktní údaje za účelem poptání služby „lakování karoserií Brno“:

Turgeněvova 7, 618 00 Brno
Tel.: 548 211 959
Mobil: 603 542 652, 777 342 652
E-mail: info@servis-hlouch.cz

celolak auta Brno

Provádění celolaku auta

 

Související témata článku: celolak auta cena, lakování vozů Brno, lakování karoserie Brno.

-----------------------------------------

Rozšiřující informace pro zákazníky: