Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 300,- celá sada
  • Alu disky 1.000,- celá sada
  • Plechové disky 800,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Hlouch Brno - lakování karoserie, celolak auta

Zajistíme pro vás lakování karoserie, ať už se jedná o dílčí lakování vybraných částí nebo kompletní celolak auta. Jak už napovídá samotný název služby „lakování karoserie Brno“, je poskytována pro zákazníky z Brna a blízkého okolí. 

Službu „celolak auta Brno“ poskytujeme prostřednictvím naší partnerské autolakovny, která pro nás tyto služby zajišťuje za velmi výhodné ceny. Jedná se o profesionální lakovnu s nejmodernějšími technologiemi garantujícími profesionální výsledek a trvanlivost laku.

Nezprostředkováváme jen kompletní lakování karoserie auta (celolak), ale také lakování jednotlivých dílů auta. Nejčastěji jsou v rámci dílčího lakování řešeny blatníky, kapoty, dveře, střecha, prahy, nárazníky a spojlery. Lakování poškozených částí může být dražší – odvíjí se od míry poškození.

Celolak auta Brno - ceník

Příprava na celolak auta - Hlouch Brno

 

Celolak auta - ceník

V případě zajištění celolaku auta se cena odvíjí od více faktorů. Z tohoto důvodu zde nesdělujeme pevný ceník celolaku, ale rádi vám na základě detailních informací sdělíme přesnou cenu služby „celolak auta Brno“. Stačí nás kontaktovat , rádi vám obratem poskytneme nezávazné nacenění.

Pro zjištění ceny lakování nárazníků nás opět kontaktujte. Doptáme se na rozsah poškození a požadavky výsledné úpravy. Poté můžeme sdělit cenu.

V rámci ceníku celolaku auta hraje roli velikost automobilu, stejně tak barevná úprava (rozlišujeme: klasickou barvu, metalízu, perleť).

Kontaktní údaje za účelem poptání služby „lakování karoserií Brno“:

Turgeněvova 7, 618 00 Brno
Tel.: 548 211 959
Mobil: 603 542 652, 777 342 652
E-mail: info@servis-hlouch.cz

celolak auta Brno

Provádění celolaku auta - lakování auta ve speciální komoře

 

Tématické určení článku: celolak auta cena, lakování vozů Brno, lakování karoserie Brno, lakování auta, lakování nárazníku cena, celolak auta.

 

-----------------------------------------

Tematické zařazení služby: cena lakování auta, lakování karoserie, celolak auta, lakování karoserie Brno, celolak auta Brno, lakování auta cena, celolak auta cena, celolak auta.

 

-----------------------------------------

Rozšiřující informace pro zákazníky: