Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Oprava ovládání oken – Hlouch Brno

Provádíme opravy mechanických i elektronických problémů ovládání oken automobilů. Jestliže vás neposlouchá elektronický systém ovládání nebo se u konkrétního okna vyskytla mechanická závada a nejde s ním pohnout, pak jsme připraveni vám pomoci tyto závady odstranit. Službu „ oprava ovládání oken Brno“ poskytujeme bez ohledu na typ/značku a stáří vozu. Zavolejte nám, pokusíme se vám obratem pomoci, aby ovládání vašich oken bylo opět 100%.

Zpravidla se v případě řešení opravy ovládání oken řeší výměna mechanismů (el. motorků), oprava elektroinstalace nebo odstranění mechanické závady včetně výměny opotřebovaného dílu. V rámci služby „oprava ovládání oken Brno“ vám zajistíme odpovídající náhradní díly, abyste nemuseli řešit jejich nákup. Nejproblematičtější a nejvíce namáhané části ovládání oken máme skladem (kliky, motorky, mechanické stahovače).

Ne vždy je třeba provádět výměny ovládacích mechanismů. Naši zkušení mechanici umí celkem rychle vyhodnotit, zda je možná oprava ovládání okna, nebo zda je třeba investovat i do pořízení nového náhradního dílu. Spolehněte se na naši profesionalitu a odbornost. Snažíme se vždy zákazníkům nabídnout co nejefektivnější řešení s ohledem na náklady i rychlost odstranění problému.

V mnoha případech je třeba řešit rozebrání dveří, což si řada majitelů aut chce sice provést svépomocí, ale často pak skončí u nás, protože rozebrané dveře neumí zpětně správně zkompletovat a závadu ovládání oken auta přitom nedokázali vyřešit. Stejně tak často dojde k poškození určitých částí dveří včetně čalounění apod. Když k tomu připočítáte čas, který s tím svépomocí můžete strávit, pokud nemáte zkušenosti s rozebíráním dveří, pak se často vyplatí rovnou navštívit specializovaný autoservis. Finančně i časově to vyjde opravdu výhodněji.

Provádíme:

Oprava ovládání oken – Hlouch Brno
Oprava ovládání oken – Hlouch Brno
  • Oprava elektronického ovládání předních oken.

  • Oprava elektronického ovládání zadních oken.

  • Oprava mechanického stahování předních oken.

  • Oprava mechanického stahování zadních oken.

Častý problém ovládání oken

Při manipulaci se okno posune dolů, nahoru už nejde zvednout. Problém může být ve vypínači, ale velice často také může dojít k prasknutí tzv. plastových běžců. Běžci přes lanka zvedají kleštinové držáky okna. Každý konkrétní vůz může mít jiné specifické problémy, ale vesměs závady a řešení bývají systémově vždy stejné. Jen je třeba mít k opravě ovládání oken dostatečné zkušenosti, pak je oprava otázkou pár odborných úkonů.

Kontaktní informace pro zájemce o službu „oprava ovládání oken Brno“:

Mobil: 603 542 652, 777 342 652

Tel.: 548 211 959

E-mail: info@servis-hlouch.cz

Turgeněvova 7, 618 00 Brno

 

--------------------

Specifikace služby: oprava ovládání oken auta, oprava elektrického ovládání oken Brno.