Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

 • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
 • Alu disky do R17 1200,- celá sada
 • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
 • Plechové disky 1000,- celá sada
 • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Autoservis Brno

Hledáte kvalitní a spolehlivý autoservis v Brně a okolí? Potřebujete rychlou opravu vašeho vozu, a přitom nechcete platit horentní sumy? V našem autoservisu vám poskytneme široké spektrum služeb, které pomohou vašeho motorového miláčka dostat do formy! Pokud autoservis Brno, pak jedině Autoservis Hlouch. 

Autoservis Hlouch Brno – ucelená a cenově dostupná péče o automobily všech značek. Máte-li zájem o nezávazné nacenění libovolných služeb, viz seznam níže, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Poskytované služby:

Autoservis Brno - veškeré mechanické práce

V našem autoservisu Brno provádíme výměny olejů, opravy a výměny brzd, tlumičů, výfuků, ramen, čepů, manžet, rozvodů, pravidelné servisní prohlídky, geometrie náprav, přípravu na STK… Jsme autoservis s odtahem. Vyjdeme vám maximálně vstříc.

Karosářské práce

Autoservis Hlouch Brno zajišťuje opravy vozidel po havárii, zajištění výměny autoskel, lakýrnických prací ....

Elektrikářské práce

Mimo karosářských a mechanických prací se autoservis zaměřuje na opravy startérů, alternátorů, měření dobíjení, výměnu i dobíjení autobaterií, montáž tažných zařízení …..

Lakovna

Zajistíme vysoce kvalitní lakování karoserie.

Opravy karoserií

Nabízíme vám služby související s opravou karoserie, včetně vyváření karoserií. Tyto práce poskytujeme pro jakékoliv značky a typy automobilů.

Svařování a opravy plastů

Zajistíme svařování plastů a opravy plastových částí vašeho automobilu u našich partnerů, které dlouhodobě pro tento typ prací využíváme. Spolupracujeme s profesionály v oboru, kteří vynikají skvělými výsledky v oblasti svařování plastů, proto vám můžeme garantovat prvotřídní kvalitu výstupu.

Montáž tažného zařízení

Zajistíme pro vás prodej a následnou odbornou montáž tažného zařízení pro všechny typy vozidel. Servis spojený s instalací tažného zařízení automobilu je určen pro zájemce z Brna a blízkého okolí.

Výměna autoskel

V rámci servisních úkonů naší provozovny zajišťujeme taktéž službu „ výměna autoskla Brno “. Na rozdíl od většiny opravárenských služeb našeho autoservisu, necháváme výměnu oken provádět ve specializované partnerské firmě, u níž máme garanci rychlosti provedené výměny, kvality provedení, a především pro vás umíme dohodnout výhodnou cenu. Díky externímu zajištění služby „opravy autoskel Brno“ se tak můžeme soustředit na ostatní servisní úkony, které jsou pro nás prioritní s ohledem na požadavky klientů a prioritní zaměření našeho servisu.


Interier - autoservis Brno Hlouch
Autoservis Brno
Autodílna - autoservis Brno Hlouch
Autoservis Brno - Interiér
Interiér - autoservis Brno Hlouch
Autoservis Hlouch - Brno

Diagnostika motoru

V autoservisu Hlouch Brno provádíme diagnostiku řídících jednotek motoru, převodovek, ABS, ESP, vymazání servisních intervalů. Používáme diagnostiku značky TEXA a VW Group. Cena diagnostiky činí Kč 600,- bez DPH.

Servis klimatizací

Provádíme plnění či doplňování klimatizací, zjištění úniku chladiva, opravy klimatizací, dezinfekce a čištění výparníků.

 

 

Autoservis - ceník prací souvisejících s diagnostikou

Nejvíce se nám osvědčilo nacenění dle sdělení konkrétní závady majitelem vozu. Proto je lepší nám pro zjištění ceny servisu zavolat.

Rámcový ceník prací autoservisu Brno:

 • Osobní vozidla – 700,- Kč/hod bez DPH
 • Užitková vozidla – 800,- Kč/hod bez DPH
 • Karosářské práce osobní vozidla – 600,- Kč/hod bez DPH
 • Karosářské práce užitková vozidla – 700,- Kč/hod bez DPH

Rámcové ceny diagnostiky vozů:

 • řídicí jednotky motorů (diagnostika auta cena od 700,- Kč)
 • převodovky (diagnostika auta cena od 600,- Kč)
 • ABS (diagnostika auta cena od 600,- Kč)
 • ESP (diagnostika auta cena od 600,- Kč bez DPH)

Na požádání vám náš autoservis sdělí kompletní ceník prací, resp. ideální je podat nám informaci o stavu vozidla a popsat problém, cenu servisního úkonu vám rádi sdělíme telefonicky nebo do mailu.

 

Doplňkové služby autoservisu Brno

 • zajišťujeme provedení STK + ME, vycházíme z instrukcí MDCR,
 • zajištujeme výměny autoskel (i na pojišťovnu),
 • pomoc a poradenství při koupi ojetého automobilu.
Interiér - autoservis Hlouch Brno
Autoservis Brno

 

Postaráme se kompletně o vaše vozidlo. Zajistíme odtah z místa nehody přímo do servisu. Prověříme aktuální stav a navrhneme nutné opravy včetně sdělení cenové náročnosti jednotlivých úkonů.

Opravujeme všechny běžné značky automobilů, ať už se jedná o starší vozy nebo naopak automobilové novinky se sofistikovanými elektronickými systémy. Řešíme nejen opravy po nehodách, generální servisní prohlídky, stejně jako vylepšování vozu o nové komponenty, funkční prvky typu klimatizačních jednotek apod.

---------------

Tematická specifikace obsahu stránky: autoservis Brno, autoopravna Brno, autoservis ceník prací, ceník oprav autoservisu, servis amerických aut, autoservis s odtahem Brno, geometrie kol Brno.