Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 300,- celá sada
  • Alu disky 1.000,- celá sada
  • Plechové disky 800,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Autoservis Brno

Hledáte kvalitní a spolehlivý autoservis v Brně a okolí? Potřebujete rychlou opravu vašeho vozu, a přitom nechcete platit horentní sumy? V našem autoservisu vám poskytneme široké spektrum služeb, které pomohou vašeho motorového miláčka dostat do formy! Pokud autoservis Brno, pak jedině Autoservis Hlouch. 

Autoservis Hlouch Brno – ucelená a cenově dostupná péče o automobily všech značek. Máte-li zájem o nezávazné nacenění libovolných služeb, viz seznam níže, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Poskytované služby:

Autoservis Brno - veškeré mechanické práce

V našem autoservisu Brno provádíme výměny olejů, opravy a výměny brzd, tlumičů, výfuků, ramen, čepů, manžet, rozvodů, pravidelné servisní prohlídky, geometrie náprav, přípravu na STK…

Karosářské práce

Autoservis Hlouch Brno zajišťuje opravy vozidel po havárii, rovnací rám, zajištění výměny autoskel, lakýrnických prací ....

Elektrikářské práce

Mimo karosářských a mechanických prací se autoservis zaměřuje na opravy startérů, alternátorů, měření dobíjení, výměnu i dobíjení autobaterií, montáž tažných zařízení …..

Lakovna

Zajistíme vysoce kvalitní lakování karoserie.

Opravy karoserií

Nabízíme vám služby související s opravou karoserie, včetně vyváření karoserií. Tyto práce poskytujeme pro jakékoliv značky a typy automobilů.

Svařování a opravy plastů

Zajistíme svařování plastů a opravy plastových částí vašeho automobilu u našich partnerů, které dlouhodobě pro tento typ prací využíváme. Spolupracujeme s profesionály v oboru, kteří vynikají skvělými výsledky v oblasti svařování plastů, proto vám můžeme garantovat prvotřídní kvalitu výstupu.

Montáž zabezpečovacích zařízení automobilů

Zabezpečení vozidel proti krádeži. Provádíme montáže zabezpečovacích zařízení za přijatelné ceny. Prvotřídní ochrana vašeho vozu.

Montáž tažného zařízení

Zajistíme pro vás prodej a následnou odbornou montáž tažného zařízení pro všechny typy vozidel. Servis spojený s instalací tažného zařízení automobilu je určen pro zájemce z Brna a blízkého okolí.

Ceník prací autoservisu Brno:

  • Osobní vozidla – 500,- Kč/hod bez DPH
  • Užitková vozidla – 550,- Kč/hod bez DPH
  • Karosářské práce – 550,- Kč/hod bez DPH

Interier - autoservis Brno Hlouch
Autoservis Brno
Autodílna - autoservis Brno Hlouch
Autoservis Brno - Interiér
Interiér - autoservis Brno Hlouch
Autoservis Hlouch - Brno

Diagnostika motoru

V autoservisu Hlouch Brno provádíme diagnostiku řídících jednotek motoru, převodovek, ABS, ESP, vymazání servisních intervalů. Používáme diagnostiku značky TEXA a VW Group. Cena diagnostiky činí Kč 550,- bez DPH.

Servis klimatizací

Provádíme plnění či doplňování klimatizací, zjištění úniku chladiva, opravy klimatizací, dezinfekce a čištění výparníků.

 

 

 

Doplňkové služby autoservisu Brno

  • zajišťujeme provedení STK + ME, vycházíme z instrukcí MDCR,
  • zajištujeme výměny autoskel (i na pojišťovnu),
  • pomoc a poradenství při koupi ojetého automobilu.
Interiér - autoservis Hlouch Brno
Autoservis Brno

 

Postaráme se kompletně o vaše vozidlo. Zajistíme odtah z místa nehody přímo do servisu. Prověříme aktuální stav a navrhneme nutné opravy včetně sdělení cenové náročnosti jednotlivých úkonů.

Opravujeme všechny běžné značky automobilů, ať už se jedná o starší vozy nebo naopak automobilové novinky se sofistikovanými elektronickými systémy. Řešíme nejen opravy po nehodách, generální servisní prohlídky, stejně jako vylepšování vozu o nové komponenty, funkční prvky typu klimatizačních jednotek apod.