Autoservis, pneuservis
 
Zimní akce:

přezouvání vozidel od 200,- Kč 
možnost uskladnění pneumatik za 500,- Kč 
    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Opravy turbodmychadel – Hlouch Brno

Registrujete problémy způsobené poškozeným či nefunkčním turbodmychadlem vašeho vozu? Využijte našich zkušeností a poptejte službu „opravy turbodmychadel Brno“. Garantujeme vám rychlé a odborné provedení opravy turbodmychadla. Spolehněte se na vstřícný tým našich zkušených mechaniků. Vaše turbodmychadlo opravíme, nebo vyměníme za nové. Záleží, která varianta pro vás bude s ohledem na finanční náklady výhodnější. V případě zájmu o službu „oprava turbodmychadel Brno“ nás neváhejte obratem kontaktovat.

V případě, že by byla oprava turbodmychadla nákladnější než pořízení nového náhradního dílu, nabídneme vám možnost zakoupit jej u nás ve variantě repasovaného kompatibilního nebo nového značkového či kompatibilního turbodmýchadla. Tuto situaci řešíme vzájemnou dohodou se zákazníkem.

Poskytujeme:

  • Výměny a opravy turbodmychadel osobních vozů.
  • Výměny a opravy turbodmychadel dodávek.

Revize turbodmychadel zahrnuje celkové vyčištění, kompletní ozkoušení a nastavení regulačního ventilu. Opravy turbodmychadla zabraňující úniku oleje obnáší kontrolu/výměnu ložisek, ucpávek, pístních kroužků a dalších komponent. Možno provádět i vyvážení rotoru, výměnu ložiskového středu turbodmychadla za nový apod. Revizní opravy zahrnují měření vibrací a vůlí, kontrolu průtoku oleje a nastavení regulačních celků – používáme moderní detekční technologie.

Stanovení ceny opravy turbodmychadla v servise Hlouch Brno se děje až po jeho dílčím rozebrání a zjištění skutečného stavu poškození. Na základě odsouhlasení sdělené ceny se následně realizuje oprava.

Nejčastěji řešené značky

  • Oprava turbodmychadel vozů Škoda.
  • Oprava turbodmychadel vozů VW.
  • Oprava turbodmychadel vozů Opel.
  • Oprava turbodmychadel vozů Fiat.
  • Oprava turbodmychadel vozů Ford.
  • Oprava turbodmychadel vozů Hyundai.

Výčet výše neznamená, že se specializujeme pouze na dané značky vozů. Turbodmychadla opravujeme/měníme u všech vozů bez ohledu na značku, stáří a typ vozidla. Pro bližší informace a za účelem nezávazného nacenění nás kontaktujte.

Kontaktní informace pro zájemce o službu „oprava turbodmychadel Brno“:

Turgeněvova 7, 618 00 Brno
Mobil: 603 542 652, 777 342 652
Tel.: 548 211 959
E-mail: info@servis-hlouch.cz