Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 300,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Opravy výfuků v servisu Hlouch Brno

Vadné výfuky mohou přivodit řadu problémů, včetně přehřívání motoru, generování nadměrných emisí, přehřívání motoru apod. Proto pokud máte už jen domněnku, že je s výfukem vašeho vozidla něco v nepořádku, raději vyhledejte naše služby a informujte se o konkrétních možnostech opravy výfuku.

Vadný výfuk může způsobit nižší výkon motoru. Proto při jakémkoliv náznaku problému s výfukem proveďte odbornou detekci. Zpravidla vás na problémy s výfukem upozorní právě jeho hlučnost nebo utlumený výkon vozu. V ten moment je potřeba přistoupit k opravě výfuku.

Informace k opravám výfuků

Výfuky opravujeme formou zavaření, pokud jsou detekovány menší dírky. Cena takovéto opravy výfuku se pohybuje mezi 500-1000 Kč bez DPH. Jestliže je výfuk již příliš děravý nebo rezavý, kdy nedává smysl zavaření, měníme nutné díly (zadní, střední nebo přední výfukový díl). Často se taktéž mění pružný člen výfuku, nebo se spravuje upadená spona výfuku.

Opravy provádíme u:

  • Opravy výfuků osobních automobilů
  • Opravy výfuků dodávek a užitkových vozů

Základní informace o výfukovém systému

Problémy s výfukem jsou časté. Přitom je výfukový systém důležitý pro bezproblémový provoz automobilu.

Výfukový systém je řada potrubí nebo trubek, které vedou od motoru k tlumiči výfuku. Tento systém umožňuje motoru automobilu odvádět přebytečné teplo a škodlivé plyny, které procházejí vaším vozem. Výfukové systémy jsou obvykle vyrobeny z oceli, hliníku nebo nerezové oceli v závislosti na typu vozidla.

Jestliže se objeví netěsnost v blízkosti tlumiče výfuku nebo výfukového potrubí, pak můžete při jízdě ve vysoké rychlosti zaznamenat nestandardní zvuky upozorňující právě na problém s výfukem. Pravděpodobně je prasklý ventil nebo ucpané potrubí ve výfukovém systému, které je třeba vyměnit za nový díl. Prasklé potrubí výfuku způsobuje hlasité zvuky při akceleraci nebo brzdění.

Kontaktní informace pro zájemce o službu „oprava výfuku Brno“:

Turgeněvova 7, 618 00 Brno

Mobil pro objednání opravy výfuku: 603 542 652, 777 342 652

Tel.: 548 211 959

E-mail: info@servis-hlouch.cz