Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

 • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
 • Alu disky do R17 1200,- celá sada
 • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
 • Plechové disky 1000,- celá sada
 • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Příprava na STK - Brno

Využijte služby přípravy na STK prostřednictvím našich zkušených mechaniků. Nabízíme vám profesionální a precizní přípravu vašeho vozu s důrazem na odhalení nedostatků, které by bránili v úspěšném absolvování STK. Využijte naše dlouholeté zkušenosti, objednejte si službu "příprava na STK Brno".

Povinnost pravidelné kontroly STK musí plnit každý majitel vozu v daných intervalech. Jak se na STK připravit, aby vše dopadlo dobře, jak najít problémy, které by vám způsobily komplikace či neudělení STK? Svěřte svůj vůz do našich rukou, eliminujete veškeré problémy a budete mít jistotu, že vašemu vozu bude STK udělena. Primárně řešíme STK pro Brno a okolí.

příprava na STK Brno
Příprava na STK - Hlouch Brno

Nejsnadnější cesta k nové STK


Máte-li zájem, provedeme nejen přípravu na STK, ale i její kompletní zařízení. Stačí nám dočasně předat klíčky od vozidla včetně potřebných dokladů (malý/velký techničák, zelenou kartu). Naši technici vůz předem připraví na STK, následně ho odvezou ke kontrole a vyřeší veškeré formality. Do rukou pak zpět získáte nejen vrácené klíče/doklady/vůz, ale i čerstvou prodlouženou STK zpečetěnou v dokladech.


Na co se zaměřujeme v rámci služby „příprava na STK Brno“?

 • Emise: bez úspěšného absolvování kontroly emisí nemá cenu vůbec na STK chodit.
 • Světla: bezproblémová funkčnost jednotlivých typů osvětlení, intenzita světel (snížená svítivost díky zažloutlým krytkám světlometů může být problémem).
 • Pneumatiky: kontroluje se opotřebení vzorku pneu, sladění velikosti kol a pneu s technickým průkazem vozu,
 • Brzdy a řízení: je třeba zajistit jejich plnou funkčnost bez jakéhokoliv omezení. Problémy často bývají především se stavem brzd.
 • Stav karoserie a podvozku: prohnilé prahy, viditelná a nijak neupravená (kitování) koroze na karoserii. To jsou jasné signály, že by vůz nemusel STK dostat. Je třeba tyto nedostatky předem vyřešit, jinak budete mít při STK problém.
 • Únik kapalin: viditelné fleky po palivu, oleji, brzdové kapalině apod. nevěstí pro majitele vozu nic dobrého. Natožpak, pokud s tímto viditelně špatným stavem předstoupí před technika STK. Tyto věci žádný kontrolor bohužel nebude tolerovat a pošle vás bez STK zpět domů.
 • Povinná výbava: i kontrola povinné výbavy je součástí STK. Proto si sami při přípravě na STK zkontrolujte, zda máte vše předepsané v autě. A to nejen lékárničku, vestu, výstražný trojúhelník atp., ale i náhradní žárovičky a pojistky.

Proč příprava na STK právě u nás?


Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni s velkou přesností odhadnout již ze základního ohledání vozu, jaké nedostatky vám komisař vytkne při STK. Upozorníme vás na ně a sdělíme cenu, za kterou jsme schopni bezodkladně zjištěné nedostatky vyřešit.


Disponuje moderní a především vysoce spolehlivou autodiagnostikou, zahrnující jak moderní mechanické nástroje detekce, tak i softwarové měření a vyhodnocování ve speciálních diagnostických programech. Skryté vady např. u řízení či brzdového systému, které by mohl zjistit komisař při STK tak odhalíme dopředu a provedeme jejich opravu. 


Umíme doporučit nejlepší řešení a vždy s námi můžete prokonzultovat možné varianty realizace a odhadované ceny. Naše zákazníky neženeme do nejdražší opravy, hlavní je pro nás vaše spokojenost. Díky tomu se k nám budete pravidelně vracet, což je naším cílem.


Kontaktní informace pro zájemce o službu „příprava na STK Brno":
Turgeněvova 7, 618 00 Brno
Po - Čt: 8:00 - 17:00 hod
Pá: 8:00 - 16:00 hod
Mobil: 603 542 652
Dílna: 734 335 134
info@servis-hlouch.cz 

Pokud máte jakékoliv dotazy ke službě "příprava na STK Brno", pak nás obratem kontaktujte. Poskytneme vám detailní informace.