Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Servis klimatizací Brno

Chcete se dozvědět co nejvíce o tématu „servis klimatizací Brno“, pak se ptejte odborníků, kteří se péčí o klimatizace v automobilech bez rozdílu značky zabývají již dlouhou řadu let. Níže jsme pro vás připravili soupis stránek, které se věnují problematice servisu klimatizací realizovaných pro klienty z Brna a okolí. Práci provádíme spolehlivě a kvalitně, v nejkratším možném čase a především za cenu, která vás příjemně překvapí. Máme veškeré potřebné zkušenosti s různými systémy a variantami klimatizací. Ať už vaše klimatizaci je porouchaná, nebo potřebuje vyčistit. My tyto starosti vyřešíme za vás.

 

V případě, že se prohlížením našeho webu nedozvíte potřebnou informaci k tématu „servis klimatizací Brno“, nebo taktéž pokud nás chcete kontaktovat přímo, pak můžete psát na mail info@servis-hlouch.cz nebo telefonovat na 603 542 652.

Servis klimatizací Brno
Servis klimatizací Brno
Vyhledané výsledky pro: servis klimatizací brno, nalezeno 1 výskytů.

...klimatizací: Cena za plnění začíná na 3 500 Kč. Vypověděla vaše klimatizace službu nebo nefunguje správně a je třeba ji opravit, vyčistit, naplnit? Jsme připraveni vám pomoci, stačí, když kontaktujete náš autoservis. Máme pokročilou servisní techniku, a především dlouholeté zkušenosti, díky...