Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 300,- celá sada
  • Alu disky 1.000,- celá sada
  • Plechové disky 800,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Pneuservis Brno

Níže jsou uvedeny všechny stránky tohoto webu, které jsou označeny štítkem „pneuservis Brno“. Pokud hledáte služby pneuservisu v Brně, servisní úkony podložené moderními technologiemi a postupy, pak jsme vám k dispozici. Informujte se na konkrétních stránkách o pracovních postupech, ceně a vybavení našeho pneuservisu. Mimo výměny pneu provádíme opravy defektů, vyvážení pneumatik, likvidace ojetých pneu aj.

V této kategorii zobrazujeme výpis článků s tématem „pneuservis Brno“. Mimo klasických služeb autoservisu se již více jak 10 roků zaměřujeme také na poskytování služeb pneuservisu. Snažíme se cenově být co nejlevnější, přitom však nesnižovat z kvality našeho servisu, co se týká přezutí pneu, ať už jde o letní či zimní období. Hlouch-pneuservis Brno je moderně vybaven – výměna pneumatiky je tak rychlá a bez dlouhého čekání v pořadníku i v době, kdy všichni nechávají návštěvu pneuservisu na poslední možnou chvíli.

Získejte detailní informace o kvalitě našich služeb, seznamte se nabídkou služeb, které u nás můžete využít. Pokud hledáte spolehlivý autoservis z Brna, pak jsme připraveni pečovat o vašeho motorového miláčka. Pokud z výpisu článků s tématem „pneuservis Brno“ nezískáte požadované informace, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak můžete psát na info@servis-hlouch.cz nebo telefonovat na 603 542 652.

Vyhledané výsledky pro: pneuservis brno, nalezeno 3 výskytů.