Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Opravy automobilů Brno

Níže jsou uvedeny všechny stránky, které jsou opatřeny štítkem „opravy automobilů Brno“. Informujte se o možnostech servisních služeb, které pro vás může zajistit Hlouch-autoservis Brno, a to včetně moderní autodiagnostiky, autokarosářských a autoelektrikářských prací. Hledáte-li spolehlivý a precizní servis automobilů z Brna, pak jsme připraveni závadu odstranit v nejkratším možném čase a hlavně za cenu, kterou se snažíme co nejvíce minimalizovat.

Více informací o našich službách v dané oblasti naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků níže nezískáte potřebné informace k tématu „opravy automobilů Brno“, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak můžete psát na mail info@servis-hlouch.cz nebo volat na 603 542 652.

Autoelektrikář Brno
Opravy automobilů Brno
Vyhledané výsledky pro: opravy automobilů brno, nalezeno 1 výskytů.

...Brno Hledáte kvalitní autoopravnu v Brně, kde se postarají o váš vůz, který má poruchu? Potřebujete provést garanční opravu, kontrolu stavu vozidla, nebo vyřešit určitý dílčí problém? V naší autoopravně sídlící v centru Brna vám dokážeme pomoci.  Mechanické práce, opravy (autoopravna Brno) V...