Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 300,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

opravy aut Brno

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „opravy aut Brno“. Poskytujeme profesionální a komplexní služby v oblasti opravy auto bez rozdílu značky a stáří vozu pro zájemce z Brna. Spektrum našich služeb je široké, od karosářských prací, přes elektrikářské úkony, až po pokročilou diagnostiku se zaměřením na různé problémy vašeho vozu.

Naši pracovníci mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti – spolehněte se na precizní řešení požadavku klienta – opravy aut provádíme rychle, precizně a především v ceně, kterou se snažíme minimalizovat. Můžete si být jisti vysokou úrovní námi poskytovaných služeb. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků s tématem „opravy aut Brno“ nezískáte požadované informace, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, pak můžete psát na mail info@servis-hlouch.cz nebo telefonovat na 603 542 652.

 

 

Opravy aut Brno
Opravy aut Brno
Vyhledané výsledky pro: opravy aut brno, nalezeno 1 výskytů.

Autoopravovna Brno Hledáte kvalitní autoopravnu v Brně, kde se postarají o váš vůz, který má poruchu? Potřebujete provést garanční opravu, kontrolu stavu vozidla, nebo vyřešit určitý dílčí problém? V naší autoopravně sídlící v centru Brna vám dokážeme pomoci.  Mechanické práce, opravy (autoopravna...