Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Elektrodiagnostika

V přehledu níže jsme pro vás sestavili seznam stránek našeho webu, které se věnují tématu „elektrodiagnostika“. Firma Hlouch-autoservis Brno nabízí kompletní služby elektrodiagnostiky pro vozy bez rozdílu značky. Pro odhalení příčiny problémů využíváme moderní a vysoce spolehlivé diagnostické nástroje a pokročilý software, který s vysokou spolehlivostí odhalí konkrétní příčinu problému. Oprava je tak zpravidla levná a rychlá. Využijte našich dlouholetých zkušeností a především profesionality. Ať už se jedná o poruchy vaše vozu po autohavárii, nebo o řešení dílčího problému, jsme připraveni vám pomoci.

Cílem tohoto seznamu je poskytnutí maxima informací k tématu „elektrodiagnostika“. Pokud nás chcete kontaktovat napřímo, pak volejte 603 542 652 nebo pište na info@servis-hlouch.cz.

 

Elektrodiagnostika
Elektrodiagnostika
Vyhledané výsledky pro: elektrodiagnostika, nalezeno 1 výskytů.

Autoelektrikář diagnostikuje Většina současných automobilů má řadu svých subsystémů závislých na elektronice. Stejně tak příslušenství vozů má přímou návaznost na aplikovanou elektroniku. Proto dnešní servis moderních vozů je hlavně o elektronice a je třeba zkušený a šikovný autoelektrikář. Nejčastějšími závadami...