Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Autoopravář Brno

V přehledu níže jsme pro vás sestavili seznam stránek našeho webu, které se úzce zabývají tématem „autoopravář Brno“. Firma Hlouch-autoservis Brno pro vás zajistí služby související nejen s klasickými opravami brzd, převodovky či motoru. Zajišťujeme také autoelektrikářské a autoklempířské práce. Pro rychlou a spolehlivou detekci problémů využíváme nejen dlouholetých zkušeností našich autoopravářů, ale především moderní diagnostickou techniku.

Rádi bychom vám poskytli co nejvíce informací, abyste se mohli o tématu „autoopravář Brno“ dozvědět opravdu vše, co potřebujete. Požadujte precizní provedení a vysoký standard služeb. Chtějte pro svůj vůz to nejlepší – oslovte nás. Těšíme se na váš případný dotaz související s tématem „autoopravář Brno“ nebo přímo na nezávaznou poptávku. Dotazovat se můžete na e-mail info@servis-hlouch.cz nebo volejte 603 542 652.

Auto Opravář
Auto opravář
Vyhledané výsledky pro: autoopravář brno, nalezeno 1 výskytů.

...Brno Hledáte kvalitní autoopravnu v Brně, kde se postarají o váš vůz, který má poruchu? Potřebujete provést garanční opravu, kontrolu stavu vozidla, nebo vyřešit určitý dílčí problém? V naší autoopravně sídlící v centru Brna vám dokážeme pomoci.  Mechanické práce, opravy (autoopravna Brno) V...