Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 300,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Autoklimatizace Brno

Připravili jsme pro vás výpis článků s tématem „autoklimatizace Brno“. Pokud se chcete dozvědět o možnostech provozního servisu autoklimatizací a jejich případných oprav co nejvíce informací, pak si prostudujte soupis níže uvedených článků. Sestavili jsme pro vás maximum informací, abyste věděli, že nechat si servisovat autoklimatizaci u Hlouch-autoservis Brno je dobrou volbou, navíc za nízkou cenu.

Za dlouhá léta naší činnosti jsme vyřešili pro naše klienty z Brna i širokého okolí tolik závad autoklimatizací, že už nás nic nepřekvapí. Díky těmto zkušenostem i moderním diagnostickým zařízením jsme schopni provést tu nejlepší práci na vaší klimatizaci, včetně ladění, čištění apod.

Pokud z níže uvedeného výpis článků nezískáte potřebné informace o tématu „autoklimatizace Brno“, nebo jestliže nás chcete oslovit s jakýmkoliv dotazem napřímo, pak nám napište email info@servis-hlouch.cz nebo volejte 603 542 652.

Autoklimatizace Brno
Autoklimatizace Brno
Vyhledané výsledky pro: autoklimatizace brno, nalezeno 1 výskytů.

...„autoklimatizace Brno“ poskytujeme bez rozdílu pro všechny nové i staré automobily všech značek. Nejčastěji servis autoklimatizací zajišťujeme před letní sezónou nebo v momentě, kdy klientovi klimatizace přestane náhle fungovat. Plnění a čištění autoklimatizace – Hlouch Brno Nejčastější realizace: Instalace klimatizace...