Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

autokarosářské práce

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „autokarosářské práce“. Poskytujeme profesionální a komplexní služby v oblasti karosářského servisu pro klienty z Brna a okolí. Využíváme moderní technologie i zaručené postupy za účelem přesného a precizního poskytování autokarosářských prací. Poskytujeme veškeré autokarosářské práce od menšího rozsahu, až po komplexní generální opravy karoserií po haváriích.

Naši pracovníci mají v této oblasti dlouholeté zkušenosti – spolehněte se na dokonalé provedení dle vašeho požadavku. Můžete si být jisti vysokou úrovní námi poskytovaných autokarosářských prací. Více informací naleznete na níže uvedených stránkách.

V případě, že se prohlížením uvedených stránek nedozvíte potřebnou informaci o tématu „autokarosářské práce“, nebo jestliže nás hodláte kontaktovat přímo, pak můžete psát na mail info@servis-hlouch.cz nebo telefonovat na 603 542 652.

Vyhledané výsledky pro: autokarosářské práce, nalezeno 1 výskytů.

...autokarosářské práce na vašem autě? Vaše auto dáme do pořádku a bude ve stavu, jako před nehodou. Vsaďte na jistotu a kontaktujte Hlouch Autoservis Brno. Kvalitní karosářské práce pro vás. Typy karosářských prací autoservisu Hlouch Vyklepávání a opravy karoserií. Výměny blatníků,...