Autoservis, pneuservis
 
Zimní akce:

přezouvání vozidel od 200,- Kč 
možnost uskladnění pneumatik za 500,- Kč 
    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

autoelektrikářské práce Brno

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „autoelektrikářské práce Brno“. Informujte se o možnostech firmy Hlouch-autoservis s.r.o. Brno, která zajišťuje pro své zákazníky z Brna veškeré elektrikářské opravy na vozech různých značek již více jak 15 let. Spolehněte se nejen na precizní provedení, ale i konzultační servis a poradenství při řešení odhalených problémů – snažíme se najít vždy takové řešení, které není drahé, za to však maximálně účelné. 

Více informací o tématu „autoelektrikářské práce Brno“ naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků níže nezískáte potřebnou informaci, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, můžete psát na mail info@servis-hlouch.cz nebo telefonovat na 603 542 652.

Vyhledané výsledky pro: autoelektrikářské práce brno, nalezeno 1 výskytů.

...Brno.  Elektrikářské práce (autoelektrikář Brno) Provádíme jakékoliv elektrikářské činnosti související s opravou vozů. Potřebujete nainstalovat do auta alarm, parkovací senzory nebo audioaparaturu, pak tuto práci zadejte našemu zkušenému autoelektrikáři. Mimo instalací provádíme také opravy elektronických součástí automobilů. Kdykoliv se s námi poraďte a...