Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Autoelektrikářské práce Brno

Níže jsou uvedeny stránky, které jsou opatřeny štítkem „autoelektrikářské práce Brno“. Informujte se o možnostech firmy Hlouch-autoservis s.r.o. Brno, která zajišťuje pro své zákazníky z Brna veškeré elektrikářské opravy na vozech různých značek již více jak 15 let. Spolehněte se nejen na precizní provedení, ale i konzultační servis a poradenství při řešení odhalených problémů – snažíme se najít vždy takové řešení, které není drahé, za to však maximálně účelné. 

Více informací o tématu „autoelektrikářské práce Brno“ naleznete na níže uvedených stránkách. Pokud z výpisu článků níže nezískáte potřebnou informaci, nebo v případě, že nás chcete kontaktovat napřímo, můžete psát na mail info@servis-hlouch.cz nebo telefonovat na 603 542 652.

Autoelektrikářské práce
Autoelektrikářské práce
Vyhledané výsledky pro: autoelektrikářské práce brno, nalezeno 1 výskytů.

...Brno.  Elektrikářské práce (autoelektrikář Brno) Provádíme jakékoliv elektrikářské činnosti související s opravou vozů. Mimo instalací provádíme také opravy elektronických součástí automobilů. Stejně tak i opravy alternátorů. Kdykoliv se s námi poraďte a konzultujte problémy vašeho vozu – autoelektrikáři ze servisu Hlouch Brno jsou...