Autoservis, pneuservis
 
Přezouvání kol:

  • (pouze montáž celých kol) celá kola 400,- celá sada
  • Alu disky do R17 1200,- celá sada
  • Alu disky R18 a větší 1400,- celá sada
  • Plechové disky 1000,- celá sada
  • Uskladnění 500,- celá sada


    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

Autodiagnostika Brno

V tomto výpisu jsme pro vás připravili seznam stránek našeho webu, které se zabývají službou „autodiagnostika Brno“. Firma Hlouch-autoservis s.r.o. patří k předním brněnským autoservisům poskytujícím autodiagnostiku pro všechny značky vozů. Využíváme moderní diagnostické nástroje, software a samozřejmě uplatňujeme v rámci služby „autodiagnostika Brno“ dlouholeté zkušenosti našich automechaniků. 

Oceníte kvalitní servis, rychlé provedení, a především výhodnou cenu odvíjející se od rozsahu autodiagnostických prací. Rádi bychom vám poskytli co nejvíce informací o tématu „autodiagnostika Brno“. V případně dotazu můžete psát na e-mail info@servis-hlouch.cz nebo volat na 603 542 652.

 

Autodiagnostika Brno
Autoelektrikář diagnostikuje
Vyhledané výsledky pro: autodiagnostika brno, nalezeno 1 výskytů.

...Brno! Garantujeme kvalitně provedenou diagnostiku motoru. V rámci diagnostiky motorů v autoservisu Hlouch provádíme: Pro realizaci diagnostiky motorů a dalších součástí aut využíváme diagnostiku značky TEXA a VW Group. Umíme kompletní diagnostiku dieselových i benzínových motorů. Kontaktujte nás, pokud máte zájem o...