Autoservis, pneuservis
 
Zimní akce:

přezouvání vozidel od 200,- Kč 
možnost uskladnění pneumatik za 500,- Kč 
    

Pro objednání volejte na 603 542 652 nebo napište na info@servis-hlouch.cz.

autodiagnostika Brno

V tomto výpisu jsme pro vás připravili seznam stránek našeho webu, které se zabývají službou „autodiagnostika Brno“. Firma Hlouch-autoservis s.r.o. patří k předním brněnským autoservisům poskytujícím autodiagnostiku pro všechny značky vozů. Využíváme moderní diagnostické nástroje, software a samozřejmě uplatňujeme v rámci služby „autodiagnostika Brno“ dlouholeté zkušenosti našich automechaniků. 

Oceníte kvalitní servis, rychlé provedení, a především výhodnou cenu odvíjející se od rozsahu autodiagnostických prací. Rádi bychom vám poskytli co nejvíce informací o tématu „autodiagnostika Brno“. V případně dotazu můžete psát na e-mail info@servis-hlouch.cz nebo volat na 603 542 652.

Vyhledané výsledky pro: autodiagnostika brno, nalezeno 1 výskytů.

...Brno! V rámci diagnostiky motorů v autoservisu Hlouch provádíme: Pro realizaci diagnostiky motorů a dalších součástí aut využíváme diagnostiku značky TEXA a VW Group. Umíme kompletní diagnostiku dieselových i benzínových motorů.  Diagnostika řídicích jednotek motorů. Diagnostika převodovek. Diagnostika ABS, ESP. Vymazání...